Inowrocław > Blisko 1400 wniosków złożonych w programie „Rodzina 500+”
Dokładnie 1390 wniosków złożyli inowrocławianie do 6 kwietnia w programie o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci. Przyjmowanie odbywa się bez zakłóceń.
Zadania wynikającej z ustawy z 11 lutego 2016 o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci nazwanej potocznie „Rodzina 500+” z upoważnienia Prezydenta Miasta Inowrocławia realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Równocześnie przypominamy, że wnioski można składać:
a) Biurze Obsługi Klienta MOPS w Inowrocławiu przy ul. Św. Ducha 90, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 18.00,
b) Siedzibach terenowych pracowników socjalnych od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 - 18.00
- Dworcowa 31, I piętro,
- Okrężna 79, I piętro,
- Słoneczna 20, I piętro,
- Szarych Szeregów 2, parter,
W związku z nikłym zainteresowaniem składaniem wniosków przy ulicy Czernieckiego 15, informujemy iż z dniem 11 kwietnia zawieszamy przyjmowania wniosków w tej placówce.
c) Biurze Obsługi Interesantów Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia UM, al. Sienkiewicza 1, od godz. 15.30 - 18.00
d) Drogą elektroniczną:
- Portal Informacyjno-Usługowy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (PIU Emp@tia),
- Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP).
- Platformę Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (PUE ZUS),
- bankowość elektroniczną,
W Biuletynie Informacji Publicznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Inowrocławiu http://www.mopsinowroclaw.samorzady.pl umieszczono linki (odnośniki) umożliwiające logowanie do tych stron.