• Powiat włocławski
  • Powiat inowrocławski
  • Powiat radziejowski
  • Powiat aleksandrowski
  • Powiat mogileński
  • Powiat lipnowski

Inowrocław > Nowiutki sprzęt dla najbardziej potrzebujących

Inowrocław > Nowiutki sprzęt dla najbardziej potrzebującychOsiem najbardziej potrzebujących inowrocławskich rodzin otrzymało dziś sprzęt AGD. To nagroda za zwycięstwo miasta w wojewódzkim etapie konkursu na najpiękniej oświetlone miasto.

Inowrocław otrzymał za wygraną sprzęt wartości 10 tys. zł, który rozdysponowano przy pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wśród najbardziej potrzebujących. Mieszkańcy z zadowoleniem oglądali nowe lodówki czy kuchenki.

Prezydent Ryszard Brejza otrzymał natomiast od przedstawicieli firmy Energa – Kariny Chlebowskiej i Krzysztofa Wysockiego - formalne potwierdzenie tego, co każdy inowrocławianin wie już od dawna: że nasze miasto w okresie świąteczno-noworocznym jest oświetlone najpiękniej.

Przypomnijmy, Inowrocław zgłoszony został do udziału w plebiscycie na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce. Dzięki głosom internautów, nasze miasto zwyciężyło w etapie wojewódzkim konkursu.

- Serdecznie dziękuję wszystkim którzy na Inowrocław głosowali. Dzięki Waszemu zaangażowaniu dziś możemy pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta – podsumował Ryszard Brejza podczas oficjalnego przekazania sprzętu, które odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Miasta Inowrocławia. 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające słowa wulgarne, obraźliwe oraz szerzące treści reklamowe lub zabronione prawem zostaną usunięte.

Kod antyspamowy
Odśwież

mail: redakcja@info-kujawy.pl

Informacja o ciasteczkach

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia właściwej realizacji usług. Żadne dane użytkownika nie są gromadzone w innych celach niż statystyczne oraz funkcjonalne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację plików cookies, ustawienia cookies można zmienić w preferencjach przeglądarki.