• Powiat włocławski
  • Powiat inowrocławski
  • Powiat radziejowski
  • Powiat aleksandrowski
  • Powiat mogileński
  • Powiat lipnowski

Inowrocław > Najlepsze życzenia, Pani Władysławo!

Inowrocław > Najlepsze życzenia, Pani Władysławo!Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Jackiem Nijakiem odwiedzili Panią Władysławę Stępień – inowrocławiankę, która obchodziła dziś 103. urodziny. Warto podkreślić, iż Pani Władysława jest najstarszą mieszkanką naszego miasta.

Włodarz przekazał Szacownej Jubilatce serdeczne życzenia.

– Pełni podziwu pragniemy złożyć na ręce Pani, najstarszej mieszkanki Inowrocławia, bukiet najserdeczniejszych życzeń. Wspólnie ze wszystkimi mieszkańcami naszego miasta, możemy cieszyć się z osiągnięcia przez Panią tak szacownego wieku. Prosimy zatem o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń kolejnych wspaniałych rocznic w zdrowiu i pogodzie ducha, pośród serdeczności i szacunku najbliższych Pani osób. Wierzymy, że za rok spotkamy się na kolejnym jeszcze wspanialszym Jubileuszu.

Co ciekawe, Pani Władysława potwierdza regułę podawaną przez niemal wszystkich Jubilatów, którzy ukończyli sto lub więcej lat, iż najlepszą receptą na długowieczność jest życzliwość i pogoda ducha. 

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające słowa wulgarne, obraźliwe oraz szerzące treści reklamowe lub zabronione prawem zostaną usunięte.

Kod antyspamowy
Odśwież

mail: redakcja@info-kujawy.pl

Informacja o ciasteczkach

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia właściwej realizacji usług. Żadne dane użytkownika nie są gromadzone w innych celach niż statystyczne oraz funkcjonalne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację plików cookies, ustawienia cookies można zmienić w preferencjach przeglądarki.